O putovní pohár obce Kruh

Libštát - Stará Paka 5:1
Kruh - Bělá 1:0

Tak

Teď už ale k vlastnímu turnaji: Znovu jsme postavili 2 družstva a v sestavě mužů nastoupili

v brance: Luboš Dlabola

v obraně: David Jebavý , Jindra Vancl , Standa Sedláček , Pepa Líbal

v záloze: Honza a Michal Salátkové , Jirka Pěnička , Marian Blahout ,Martin Chomanič a Mirek Rada

v útoku : Martin Jerie a Petr Haken

Za dorost hráli kromě stabilního kádru ještě hosté, a to Hartig a Heřmanský (kmenoví hráči Víchové), Laušman z Jilemnice a Marek Salátek (je sice náš, ale teď je na hostování ve Studenci), navíc hrál dorost pod názvem jednoho ze sponzorů, jako Lukor.

Po celý den pískali výše zmínění rozhodčí a tentokrát odpískali i hodně penalt (šest, ale polovina nebyla proměněna) a rozdali i nějaké karty (3x žlutá).

Kruh - Lukor 1 : 0 - začátek patřil nám a brzy dal Petr Haken branku. To však bylo nadlouho vše a už jsme se jenom báli o výsledek. Nejdříve Luboš Dlabola chytil dost přísně nařízenou penaltu av potom nás musel ještě několikrát podržel . Povinné vítězství bylo nakonec hodně utrápené.

Kruh - Libštát 3 : 0 - hodně krutá sprcha , výsledek však naprosto odpovídá průběhu zápasu a skore mohlo být ještě vyšší. Hosté nám na dlouhé minuty nepůjčili míč a procházeli přes nás jako nůž máslem.

Kruh - Roztoky 0 : 1 - o trochu lepší výkon než v předchozím zápase , ale opět jsme si vlastně nevytvořili žádnou šanci a chvíli koncem inkasovali.

Kruh - SK Jivan Bělá 1 : 1 pen: 5:3 - vyrovnané utkání , které rozhodovali až penalty. Tam jsme byli stoprocentní . Branku v normální době dal Michal Salátek penalty postupně proměnili David Jebavý,Jindra Vancl, Standa Sedláček,Martin Chomanič a Mirek Rada

Po turnaji byl vyhlášen nejlepší střelec, kterým se po losu (4 kandidáti) stal Milan Lukeš z Libštátu.